Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til skole

DKS - Bodø

Bodø kommune

Postadresse: Postboks 319, 8001 Bodø

Besøksadresse: Speiderveien 4, 8008 Bodø

Telefon: 75556650, 95449556

E-post:dks@bodo.kommune.no

Kontaktperson:Den Kulturelle Skolesekken v/Bodø kulturskoleBesøksadresse: Speiderveien 4, 8008 BodøMob: 95449556

Antall hendelser: 39

Velg dato / Periode
April
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
14
30
31
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
1
2
3
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Østbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 17. april. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Grønnåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 12:40
    Misvær skole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Skjerstad Oppvekstsenter10 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sulitjelma skole4 deltakere: 10. trinn
    Valnesfjord skole20 deltakere: 10. trinn
    Vestmyra Skole93 deltakere: 10. trinn

    Klart.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 17:00 - 19:00
    Alstad ungdomsskole98 deltakere: 10. trinn
    Bankgata ungdomsskole92 deltakere: 10. trinn
    Bodøsjøen skole31 deltakere: 10. trinn
    Bolga Oppvekstsenter avd. skole10. trinn
    Enga skole16 deltakere: 10. trinn
    Glomfjord skole12 deltakere: 10. trinn
    Hunstad ungdomsskole118 deltakere: 10. trinn
    Inndyr skole8 deltakere: 10. trinn
    Jektvik skole7 deltakere: 10. trinn
    Løpsmark skole34 deltakere: 10. trinn
    Meløy Oppvekstsenter10. trinn
    Misvær skole5 deltakere: 10. trinn
    Nordsia oppvekstsenter2 deltakere: 10. trinn
    Nygårdsjøen Oppvekstsenter10. trinn
    Rognan Ungdomsskole40 deltakere: 10. trinn
    Røkland skole11 deltakere: 10. trinn
    Rønvik skole47 deltakere: 10. trinn
    Røsvik skole7 deltakere: 10. trinn
    Saltstraumen skole12 deltakere: 10. trinn
    Saltvern skole70 deltakere: 10. trinn
    Sandhornøy skole6 deltakere: 10. trinn
    Skjerstad Oppvekstsenter1 deltakere: 10. trinn
    St Eysteins skole7 deltakere: 10. trinn
    Straumen skole23 deltakere: 10. trinn
    Sulitjelma skole4 deltakere: 10. trinn
    Sørarnøy skole og barnehage1 deltakere: 10. trinn
    Tverlandet skole51 deltakere: 10. trinn
    Valnesfjord skole20 deltakere: 10. trinn
    Vestmyra Skole96 deltakere: 10. trinn
    Ørnes skole42 deltakere: 10. trinn

    Datoen er klar. Det blir Filmfest Salten mer info kommer.

Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Alstad Barneskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 24. april. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Alstad Barneskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Hunstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 19. mai. 2020
  • Østbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Hunstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Grønnåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 5. juni. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 9. juni. 2020
  • Aspåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 13:00
    Aspåsen skole12 deltakere: 1. trinn

    Klassene blir delt i tre på grunn av høyt elevtall
    * Ny dato byttet fra 4. februar.


Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Uttrykksform
Åpne filter