Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til skole

DKS - Bodø

Bodø kommune

Postadresse: Postboks 319, 8001 Bodø

Besøksadresse: Speiderveien 4, 8008 Bodø

Telefon: 75556650, 95449556

E-post:dks@bodo.kommune.no

Kontaktperson:Den Kulturelle Skolesekken v/Bodø kulturskoleBesøksadresse: Speiderveien 4, 8008 BodøMob: 95449556

Antall hendelser: 154

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
30
31
1
2
3
4
5
2
6
7
8
9
10
11
12
3
13
14
15
16
17
18
19
4
20
21
22
23
24
25
26
5
27
28
29
30
31
1
2
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Rønvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Rønvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Grønnåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Saltvern skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Saltvern skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Saltvern skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Alstad Barneskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Saltvern skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Støver skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Aspåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 13:00
    Aspåsen skole17 deltakere: 1. trinn

    Klassene blir delt i tre på grunn av høyt elevtall
    * OBS denne må nok byttes til 9. juni.


Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Støver skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Norsk Luftfartsmuseum
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • St Eysteins skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Skaug Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Norsk Luftfartsmuseum
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Mørkvedmarka skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Norsk Luftfartsmuseum
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Mørkvedmarka skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Mørkvedmarka skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Aspåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 13:00
    Aspåsen skole17 deltakere: 1. trinn

    Klassene blir delt i tre på grunn av høyt elevtall


Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Norsk Luftfartsmuseum
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Hunstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Norsk Luftfartsmuseum
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Hunstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Saltvern skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Norsk Luftfartsmuseum
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Skjerstad Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Norsk Luftfartsmuseum
Tidspunkt og deltakere
Mandag 17. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Saltstraumen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Bodøsjøen skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 18. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Østbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Aspåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 13:00
    Aspåsen skole17 deltakere: 1. trinn

    Klassene blir delt i tre på grunn av høyt elevtall


Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Norsk Luftfartsmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 19. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimasjonsverkstedFilm, Kunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Østbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Norsk Luftfartsmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 20. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Saltvern skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kald krigKulturarv, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Norsk Luftfartsmuseum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 21. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Fredag 21. februar. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Østbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Saltvern skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Støver skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 2. verdenskrigKulturarv, Annet
  • Varighet: 120 minutt
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Bodø krigshistoriske museum
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Grønnåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Støver skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Rønvik skole17 deltakere: 5A, 5B

    Her må 5. trinn deles i tre. Maks 24 elever per produksjon.

  • 10:30 - 11:30
    Rønvik skole17 deltakere: 5A, 5B

    Her må 5. trinn deles i tre. Maks 24 elever per produksjon.

  • 12:00 - 13:00
    Rønvik skole17 deltakere: 5A, 5B

    Her må 5. trinn deles i tre. Maks 24 elever per produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Grønnåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Alstad Barneskole18 deltakere: 5. trinn

    Her må 5. trinn deles i tre. Maks 24 elever per produksjon.

  • 10:30 - 11:30
    Alstad Barneskole18 deltakere: 5. trinn

    Her må 5. trinn deles i tre. Maks 24 elever per produksjon.

  • 12:00 - 13:00
    Alstad Barneskole18 deltakere: 5. trinn

    Her må 5. trinn deles i tre. Maks 24 elever per produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Østbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Mørkvedmarka skole19 deltakere: 5. trinn

    Elevene må deles i fire pga av at klassene blir for store


  • 10:30 - 11:30
    Mørkvedmarka skole19 deltakere: 5. trinn

    Elevene må deles i fire pga av at klassene blir for store


  • 12:00 - 13:00
    Mørkvedmarka skole19 deltakere: 5. trinn

    Elevene må deles i fire pga av at klassene blir for store


Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Adelsteen NormannVisuell kunst, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Fredag 3. april. 2020
  • Hålogatun
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 3. april. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 3. april. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Østbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Byen vårresKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Bymuseet i Bodø
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 17. april. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Grønnåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 12:30
    Misvær skole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Skjerstad Oppvekstsenter10 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    St Eysteins skole7 deltakere: 10. trinn
    Sulitjelma skole4 deltakere: 10. trinn
    Valnesfjord skole20 deltakere: 10. trinn
    Vestmyra Skole93 deltakere: 10. trinn

    Dato er klar. Foreløpig tidspunkt.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 17:00 - 19:00
    Alstad ungdomsskole98 deltakere: 10. trinn
    Bankgata ungdomsskole92 deltakere: 10. trinn
    Bodøsjøen skole31 deltakere: 10. trinn
    Bolga Oppvekstsenter avd. skole10. trinn
    Enga skole16 deltakere: 10. trinn
    Glomfjord skole12 deltakere: 10. trinn
    Hunstad ungdomsskole118 deltakere: 10. trinn
    Inndyr skole8 deltakere: 10. trinn
    Jektvik skole7 deltakere: 10. trinn
    Løpsmark skole34 deltakere: 10. trinn
    Meløy Oppvekstsenter10. trinn
    Misvær skole5 deltakere: 10. trinn
    Nordsia oppvekstsenter2 deltakere: 10. trinn
    Nygårdsjøen Oppvekstsenter10. trinn
    Rognan Ungdomsskole40 deltakere: 10. trinn
    Røkland skole11 deltakere: 10. trinn
    Rønvik skole47 deltakere: 10. trinn
    Røsvik skole7 deltakere: 10. trinn
    Saltstraumen skole12 deltakere: 10. trinn
    Saltvern skole70 deltakere: 10. trinn
    Skjerstad Oppvekstsenter1 deltakere: 10. trinn
    St Eysteins skole7 deltakere: 10. trinn
    Straumen skole23 deltakere: 10. trinn
    Sulitjelma skole4 deltakere: 10. trinn
    Sørarnøy skole og barnehage1 deltakere: 10. trinn
    Tverlandet skole51 deltakere: 10. trinn
    Valnesfjord skole20 deltakere: 10. trinn
    Vestmyra Skole96 deltakere: 10. trinn
    Ørnes skole42 deltakere: 10. trinn

    Datoen er klar. Det blir Filmfest Salten mer info kommer.

Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Alstad Barneskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 24. april. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Alstad Barneskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Hunstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 19. mai. 2020
  • Østbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Se hva jeg har hørtKunstarter i samspill, Scenekunst
  • Varighet: Hele skoledagen - 240 min
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Hunstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GiovanniKunstarter i samspill
  • Varighet: Hel dag
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Grønnåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ersvika Sami SiidaKulturarv, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: en skoledag
  • Fredag 5. juni. 2020
  • Ersvika Sami Siida
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter