Bodø kommune
Postadresse: Postboks 319, 8001 Bodø
Besøksadresse: Speiderveien 4, 8008 Bodø
Epost: dks@bodo.kommune.no Telefon: 75556650, 95449556 • kontakt: Den Kulturelle Skolesekken v/Bodø kulturskoleBesøksadresse: Speiderveien 4, 8008 BodøMob: 95449556
 
Østbyen skole
Postadresse: Ole Reistads vei 20, 8008 Bodø
Besøksadresse: Ole Reistadsv vei 20, 8008 Bodø
Produksjonsliste
Program
Østbyen skole
Viser 18 hendelser
Tirsdag 4. september. 2018
Musikk, Visuell kunst • Varighet: En skoledag
Spillested: Østbyen skole
08:30
Østbyen skole2. trinn27 deltakere

Hel dag.

Onsdag 5. september. 2018
Musikk, Visuell kunst • Varighet: En skoledag
Spillested: Østbyen skole
08:30
Støver skole2. trinn10 deltakere

Hel dag.

Onsdag 30. januar. 2019
Annet • Varighet: 240 minutter
Spillested: Kreativt gjenbrukssenter
09:00 - 13:00
Østbyen skole7. trinn21 deltakere

Børre buss

tur/retur

0845/1305

Hentes b.stopp Stadiontunet av og satt av ved Coop Extra Bodøsjøen.

Fredag 15. februar. 2019
Musikk, Film • Varighet: 45 min
Spillested: Stormen konserthus
10:00 - 10:40
Aspåsen skole3. trinn40 deltakere
Rønvik skole
Buss: Tur kl. 0940, retur kl. 1045
3. trinn40 deltakere
Saltvern skole
Buss: Tur kl. 0935, retur kl. 1045
3. trinn70 deltakere
St Eysteins skole3. trinn, 4. trinn15 deltakere
Østbyen skole3. trinn40 deltakere

Lille sal.
Oppmøte 10 til 15 minutter før spillestart på grunn av plassering og garderobe.
Busstid fra Nbuss kommer mandag/tirsdag uke 7.

Saltvern: Amanda og Børre

Mandag 25. februar. 2019
Scenekunst • Varighet: 90 minutter
Spillested: Østbyen skole
09:30 - 11:00
Østbyen skole5. trinn31 deltakere
Mandag 25. mars. 2019
Kulturarv • Varighet: 90 minutter
Spillested: Bymuseet i Bodø
11:30 - 13:00
Østbyen skole2a15 deltakere

GÅR

Tirsdag 26. mars. 2019
Kulturarv • Varighet: 90 minutter
Spillested: Bymuseet i Bodø
09:00 - 10:30
Østbyen skole2b12 deltakere

GÅR

Onsdag 3. april. 2019
Annet, Litteratur • Varighet: 120 minutter
Spillested: Norsk Luftfartsmuseum
09:00 - 11:00
Østbyen skole7. trinn21 deltakere

går

11:30 - 13:30
Østbyen skole7. trinn21 deltakere

går

Torsdag 4. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: Hel dag.
Spillested: Østbyen skole
08:30
Østbyen skole4. trinn26 deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Visuell kunst, Kulturarv • Varighet: 60
Spillested: Hålogatun
09:00 - 10:00
Østbyen skole5. trinn16 deltakere

GÅR

10:30 - 11:30
Østbyen skole5. trinn16 deltakere

GÅR

Torsdag 25. april. 2019
Kunstarter i samspill • Varighet: Hel dag.
Spillested: Østbyen skole
08:30
Østbyen skole4. trinn26 deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Stormen konserthus - Store sal - Amfi
11:00 - 11:50
Alstad Barneskole5. trinn48 deltakere
Bodøsjøen skole5. trinn36 deltakere
Grønnåsen skole5. trinn52 deltakere
Hunstad barneskole5. trinn50 deltakere
Kjerringøy skole10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn30 deltakere
Saltstraumen skole5. trinn, 9. trinn29 deltakere
Støver skole5. trinn37 deltakere
Tverlandet skole5. trinn58 deltakere
Væran 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn13 deltakere
Østbyen skole5. trinn31 deltakere
  • Elevene oppfordres til å bruke garderobene slik at det ikke blir styr med jakkene.
  • Lærerne oppfordres til å sitte spredt blant sine elever.
Fredag 26. april. 2019
Annet • Varighet: 240 minutter
Spillested: Kreativt gjenbrukssenter
09:00 - 13:00
Østbyen skole7. trinn21 deltakere

Rutebuss, send regningen hit med DKS-nummer. Vi fikk ikke bestilt buss. :(

Tirsdag 30. april. 2019
Musikk, Kulturarv • Varighet:
Spillested: Stormen konserthus
11:30 - 12:15
Alstad Barneskole2. trinn44 deltakere
Aspåsen skole2. trinn44 deltakere
Bodøsjøen skole2. trinn39 deltakere
Grønnåsen skole2. trinn56 deltakere
Hunstad barneskole2. trinn50 deltakere
Kjerringøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn11 deltakere
Løding skole2. trinn66 deltakere
Løpsmark skole2. trinn23 deltakere
Misvær skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn19 deltakere
Mørkvedmarka skole2. trinn52 deltakere
Rønvik skole2. trinn60 deltakere
Saltstraumen skole2. trinn12 deltakere
Saltvern skole2. trinn73 deltakere
Skaug Oppvekstsenter2. trinn15 deltakere
Skjerstad Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn8 deltakere
St Eysteins skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn27 deltakere
Støver skole2. trinn32 deltakere
Østbyen skole2. trinn27 deltakere
  • Husk fint og staselig tøy og garderobe for jakker slik at man sitter godt i salen.


  • Lærerne oppfordres til å sitte spredt blant elevene sine.


  • Buss til de som trenger det; Se egen e-post med tur og returklokkeslett til høyre i tabelllen.
Mandag 6. mai. 2019
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Østbyen skole
09:30 - 10:15
Aspåsen skole1. trinn43 deltakere
Østbyen skole1. trinn27 deltakere

Gymsal.

11:30 - 12:15
Aspåsen skole4. trinn64 deltakere
Østbyen skole4. trinn51 deltakere

Gymsal.

Tirsdag 28. mai. 2019
Kunstarter i samspill, Scenekunst • Varighet: Hele skoledagen - 240 min - husk på lunsj
Spillested: Østbyen skole
08:30 - 13:00
Østbyen skole1. trinn14 deltakere

Hel dag.

Tirsdag 4. juni. 2019
Kunstarter i samspill, Scenekunst • Varighet: Hele skoledagen - 240 min - husk på lunsj
Spillested: Østbyen skole
08:30 - 13:00
Østbyen skole1. trinn14 deltakere

Hel dag.

Tirsdag 1. oktober. 2019
Annet, Litteratur, Visuell kunst • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
Spillested: Østbyen skole
kl ?
Østbyen skole6. trinn31 deltakere